Apartmány
vytvořené na míru
těm nejvyšším
nárokům
01
Apartmánový dům
jako žádný jiný




Původní tvarosloví domu, tedy tři oddělené bloky, bylo zachováno – každý z nich je prakticky orientován jiným směrem, což umožňuje jednotlivé apartmány oddělit tak, aby měli budoucí majitelé maximální soukromí. Místo původních 32 pokojů zde nyní vzniká deset exkluzivních apartmánů, které budou díky novému členění bloků propojeny s vlastními vyhřívanými slunečními terasami. Rozvržení objektu rovněž umožní na jednom patře tři sousedy, v některém případě dokonce jen jednoho, čímž rezidentům poskytuje maximální úroveň soukromí.
02
Co získáváte
v ceně:
Apartmán 113–155 m2.

Sluneční terasa 15–30 m2 s nerušeným výhledem do přírody.

Kryté parkovací stání před apartmánovým domem.

Garážové stání v obci Pec pod Sněžkou v Apartmánovém domu Javor, 120 metrů od vleku.

Služby správce.

Podíl na služebním bytu správce.

Podíl na společných prostorách, které zahrnují především lobby s barem a kuchyní; wellness s 15metrovým bazénem, vířivkou, barem, odpočívárnou a sluneční terasou; lyžárnu a prostor pro umístění kol; sociální zařízení.

Podíl na 6 pokojích pro hosty určených ke komerčnímu využití (pronájmu), stavebně i provozně oddělených od prostor pro rezidenty.

Podíl na rozsáhlých pozemcích kolem objektu, které zabezpečují odstup od sousedů a dají se využít k odpočinku.



03
Důmyslné uložení
prostředků


Koupí jednoho z Apartmánů Bramberk primárně investujete sami do sebe – získáte privátní ubytování v Krkonoších, kde vás nebude nikdo rušit. Zároveň získáte podíl na společných prostorách objektu s wellness a na výnosu ze šesti samostatných apartmánů, které jsou prostorově i funkčně odděleny od části pro rezidenty a jsou určeny ke komerčnímu pronájmu, jehož zisk bude použit na úhradu nákladů spojených s provozem objektu a služeb správce. Rovněž získáte podíl na pozemcích kolem domu, které lze využít k odpočinku, a podíl na služebním bytu správce.
Jde tak o mnohostrannou investiční příležitost do nemovitosti a pozemku, jejichž hodnota se zachová i v případě nečekaných ekonomických výkyvů.
04
Vaše soukromá
oáza klidu
Horské Apartmány Bramberk vznikají jako místo, kde budete moci zapomenout na starosti všedních dní. Místo, kde načerpáte fyzické i psychické síly, kde budete mít prostor nerušeně přemýšlet, tvořit, ale klidně i pracovat, pokud pocítíte, že potřebujete změnit prostředí, získat nadhled a novou inspiraci. Díky důmyslně řešeným dispozicím nabídnou apartmány útočiště v panenské přírodě pro celou vaši rodinu. Objekt navíc obklopuje pozemek o rozloze 15 319 m2, který ochrání majitele před zvědavýma očima, jakož i před nebezpečím budoucí výstavby v bezprostřední blízkosti.
05
Za relaxem
nemusíte daleko
Po náročném dni plném aktivit na nedalekých svazích či cyklostezkách není nic lepšího než zavřít oči a nechat myšlenky odplout do ztracena. Pro tyto účely bude přímo v objektu umístěno wellness s 15metrovým bazénem, samostatnou vířivkou, lehátky, samoobslužným barem, odpočívárnou a vyhřívanou sluneční terasou. Pokud zatoužíte posedět si mimo vlastní apartmán, můžete využít privátní lobby s barem a kuchyňkou, které poslouží jako ideální místo pro setkávání s vašimi hosty nebo s ostatními majiteli, případně zde můžete uspořádat soukromou oslavu.
Vaše soukromá oáza klidu
06
Starosti můžete
nechat doma
Ať už se rozhodnete v Apartmánech Bramberk trávit víkendy či si zde rovnou užijete několikatýdenní pobyt, budete se moci plně věnovat jen svým potřebám. O dokonalé pohodlí se postará správcovská rodina, které bude svěřen bezproblémový chod celého objektu. Zajistí také dovoz, nákupy, skipasy, palivové dřevo a další osobní servis. Nadto vám budou k dispozici dvě parkovací stání: jedno kryté u apartmánu a druhé garážové přímo v Peci pod Sněžkou u sjezdovky Javor, kde můžete zaparkovat nejen přes den při sportu, ale i večer, když si budete chtít užít příjemnou atmosféru města v některém z vyhlášených podniků
Menu
Kontaktujte nás
+(420) 257 328 281
info@apartmanybramberk.cz

Na Perštýně 2
Praha 1, 110 00
Sledujte nás
© 2021 All Right Reserved
EXKLUZIVNÍ ZASTOUPENÍ